Stor tilfredshed blandt vores medlemmer!

Stor tilfredshed blandt vores medlemmer!
6. september 2016
Medlemskab vælges i en større og større grad af vores kursister grundet det store udvalg af kurser og fleksibiliteten ved undervisningsformen. _"Fleksibilitet var årsagen til at jeg valgte ADVOkurser.dk, og det løfte er blevet indfriet til fulde. Men herudover har undervisernes evne til formidling overrasket meget positivt sammen med en billede- og lydkvalitet, der er langt over forventning."_ Advokat Christoffer Jørgensen, Chrlaw Alle kursister har desuden tildelt vores kurser mellem 4 og 5 stjerner ud af 5 mulige. Mange fremhæver blandt andet følgende fordele ved vores undervisningform: - Undervisning når som helst og hvor som helst - Anerkendte undervisere - Mere effektiv arbejdsdag - Online opslagsværk - Styr på optjening af point - Sikker opbevaring af kursusbeviser Vi glæder os til at byde de næste kursister velkomne.

Del denne nyhed

Tag dine kursuspoint når det passer dig
Se vores kurser